Otaczamy Cię modlitwą

Wprowadź intencję modlitewną

Twój email nie będzie opublikowany.

Post comment

723 Comments

  1. Błagam o modlitwę za moją rodzinę do Miłosierdzia Bożego z prośbą o pozytywne zakończenie bardzo trudnych spraw zawodowych i finansowych, żeby w naszym życiu ponownie zapanowała radość i spokój o naszą przyszłość. O pozytywne zakończenie transakcji sprzedaży nieruchomości.

  2. Błagam o modlitwę w mojej intencji aby dobry Bóg ulitował się nademną… Jezu ratuj!!!!!!! pobłogosław mi poszczęść, bym mogła zacząć wszystko od nowa i innym pomagać..
    Jezu uwolnij oczyść uzdrów uświęć mnie udziel mi światła i darów Ducha Świętego bo Ty wszystko możesz dla Ciebie nie ma nic niemożliwego…. Maryjo wspomóż…

  3. Matko Boża proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.

  4. Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa z Marzeną, o uwolnienie mojej żony ze wszelkich związań demonicznych i pełne nawrócenie do Jezusa. O uleczenie naszych zranień serca, braku wybaczenia.O wlanie do naszych serc miłości wzajemnej i o to żeby moja żona wypełniała przysięgę małżeńską i już nigdy mnie nie zdradziła.

  5. O łaskę doświadczenia Miłości Bożej dla Lucyny,Mariana, Grażyny, Andrzeja, Elżbiety, Marka, Ani, Dominika, Gertrudy i Janusza .

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment