Otaczamy Cię modlitwą

Wprowadź intencję modlitewną

Twój email nie będzie opublikowany.

Post comment

1 799 Comments

 1. Proszę gorąco o modlitwę w intencji mojej Mamy Urszuli chorej na nowotwór, by Jezus Zmartwychwstały obdarzył ją łaską zdrowia i pozwolił Jej cieszyć się długim życiem. Jej obecny stan zdrowia jest zły… Matko Boża, błagam, miej nas w swojej opiece i proszę pomóż nam wybłagać uzdrowienie Mamy u Twojego Ukochanego Syna.

 2. Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa z Marzeną które po ludzku już umarło. O to żeby nie doszło do trzeciej i chyba ostatniej rozprawy rozwodowej która ma mieć miejsce w kwietniu. O uwolnienie mojej żony ze wszelkich zniewoleń w tym ducha zdrady, nienawiści i braku wybaczenia. O pełne nawrócenie mojej żony do Jezusa i dopełnienie przysięgi małżeńskiej. Błagam o to, ponieważ moje życie zamieniło się w piekło.

 3. Proszę o modlitwę o nawrócenie mojej rodziny i uzdrowienie mnie z choroby tikowo-lękowej, prze którą nie mogę normalnie funkcjonować. Panie daj mi życie w obfitości, bym mogła Tobie służyć.

 4. Z całego serca proszę o modlitwę o nawrócenie serca dla mojego męża, o łaskę zmartwychwstanie mojego małżeństwa. Proszę również o dar pojednania, dialogu i przebaczenia dla Nas, a także o dar prawdziwej Boskiej Miłości dla Nas i proszę z całego serca o Boże Błogosławieństwo dla Nas.
  Proszę, aby moja rodzina i moje małżeństwo się nie rozpadło.
  Z serca również proszę o modlitwę o nawrócenie serca dla kochanki mojego męża i jej powrót do rodziny. O dar pojednania, dialogu i miłości dla jej związku małżeńskiego.

 5. Proszę o modlitwę o przemianę mojego życia, zmianę złych nawyków, radość i umiejętność wychodzenia do ludzi z miłością, ulgę w cierpieniu, o odnowienie relacji, szczególnie z Eweliną i poradzenie sobie z żalem i stratą. O znalezienie dobrego mieszkania i relacje w rodzinie.

 6. Proszę o modlitwę w intencji Grzegorza i Moniki, wzajemne porozumienie, szacunek i prawdziwą miłość… oraz o Błogosławieństwo Boże tej relacji i światło Ducha świętego.

 7. Proszę o modlitwę, o łaskę wiary, o dary Ducha Świętego, o miłość i pokój serca, o odwagę i szczęśliwe rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych, o wybawienie od nieprzyjaciół widzialnych i niewidzialnych. Jezu pomóż mi zmienić moje życie, uratuj mnie.Tobie zawierzam mojego syna, jego przyszłość, narobił w swoim życiu bałaganu, pomóż mu to zmienić, ulituj się nad nim. Jezu, jeśli chcesz to ocal nas i wybaw od nieszczęść, od złego.Twoją jesteśmy własnością i do Ciebie należeć chcemy. Przyjdź Panie Jezu. Tobie chwała i cześć.

 8. Prosze o modlitwe w intencji zblizajacego sie Seminarium Odnowy Wiary, by Pan przyciagnal do Siebie jak nawiecej ludzi, prosze o ich nawrocenie i przemiane zycia. Za Kaplanow w parafii na Jelonkach oraz cala wspolnote Przyjaciol Oblubienca.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment