Zdjęcia z rekolekcji można znaleźć tu: https://goo.gl/photos/vfEmtJLPsSo5ZUG86.

Świadectwo wiary

Na tych rekolekcjach jestem po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Przez ostatnie dni bardzo zbliżyłam się do Boga i zrozumiałam jak ważny jest dla mnie jest i jak wiele wnosi do mojego życia. Zrozumiałam, że gdyby nie wiara nasze życie byłoby puste. Jeszcze niedawno zadawałam sobie pytanie ,,skąd mam wiedzieć, że to wszystko jest prawdą?’’ i pomimo tego, że wierzyłam, miałam jakieś dziwne wahania. Te rekolekcje naprawdę dużo wniosły do mojego życia. Jestem z nich bardzo zadowolona.

 

Świadectwo wiary

Każde rekolekcje są dla mnie wyjątkowe. Te rekolekcje umocniły moją wiarę, pomogły mi dostrzec kim tak naprawdę jestem. Zbliżyły mnie również do Boga, bo w moim życiu mam dużo kryzysów tak jak zresztą w życiu każdego z nas, ale adoracje oraz modlitwy sióstr były jak dla mnie najlepszym umocnieniem więzi z Chrystusem.

Dziękuję,

Oto ja.

 

Świadectwo wiary

Na tych rekolekcjach poczułam się jeszcze bliżej Boga niż byłam przed przyjazdem tutaj. Doznałam dużej przemiany. Moja wiara pogłębiła się jeszcze bardziej. Przejrzałam na oczy, że dla Boga jestem piękna, że kocha mnie bardzo mocno. Umarł na krzyżu za nas, za nasze grzechy- to wszystko z miłości do nas. Jest moim Największym Królem, Ojcem, Najlepszym Przyjacielem. Z całego serca dziękuję Mu za to, że mogłam tutaj przyjechać, przeżyć to wszystko. Mam nadzieję, że przyjadę na te rekolekcje jeszcze nie raz.

Chwała Panu!

W.

 

 

Świadectwo wiary

Jezu,

Dziękuję Ci za te rekolekcje. Dziękuję Ci za te piękne kobiety, Twoje umiłowane córki, które mogłam poznać. Dziękuję za życzliwość, której doświadczyłam. Szczególnie dziękuję za czas spędzony z Tobą. Za to, że po raz kolejny mówiłeś mi, że chcesz być blisko mnie, chcesz być moim przyjacielem. Widzisz we mnie dobro i piękno. Dziękuję za rozmowy z Siostrami, Twoimi oblubienicami. Dziękuję za ich wrażliwe, czułe serca i troskliwe ręce. Dziękuję Ci, Panie, że Ty mnie oprowadzasz, także w tej ciemności. Oddaję Tobie moje życie. Proszę, niech wypełni się Twoja wola. Odkryj pragnienia, które są w moim sercu, a które są Twoim darem.

Bądź uwielbiony, mój Panie!

P.S Dziękuję Ci jeszcze za piękny śpiew i muzykę oraz za słowa i modlitwę Ojca.

Twoja Ania

 

Świadectwo wiary

Przyjechałam na te rekolekcje, by na nowo pozwolić zamieszkać ciszy w moim sercu. Starałam się wykorzystać jak najwięcej czasu wolnego na spotkanie z Jezusem i nie zawiodłam się na Nim. Z każdym kolejnym dniem było we mnie coraz mniej chaotycznych myśli, coraz mniej bałaganu.

Dzięki Promieniującemu Jezusowi wreszcie mogę naprawdę oddychać, czuję w sobie wielką pustą przestrzeń, która może wypełnić Bożymi łaskami.

Alicja Cholewa

 

Świadectwo wiary

To były moje pierwsze rekolekcje. Wcześniej czasami czytałam różne świadectwa, teksty o wierze i wydawały mi się one jakimś takim utartym schematem. Wydawało mi się, że się powtarzają. Może są ludzie, którym lepiej poczytać o Bogu i już wszystko mają jasne. Ja mam inaczej. Musiałam doświadczyć na sobie, poczuć. No i od tego właśnie były te rekolekcje. Nie sądzę, że już znam Boga, nie sądzę, że mam wiarę jak święci. Po prostu trochę Go poznałam. Jest dla mnie bliższy, łatwiej mi do Niego mówić, zyskałam nieco takiej otwartości, odwagi, spontaniczności w relacji z Najlepszym tatą. Poza tym poznałam naprawdę świetne dziewczyny i niemniej świetne Siostry- mega się z nimi bawiłam.

Na 100% jadę na następne!

Świadectwo wiary

W czasie rekolekcji doświadczyłam bardzo mocno działania Ducha Świętego. W czasie rekolekcji bardzo dużo się modliliśmy, wymagało to bardzo dużego skupienia. Msze Święte, które się odbywały bardzo pięknie, gdyż przewodniczył nam Ojciec Mariusz. Te rekolekcje są dla mnie oczyszczeniem.

Pomagają mi zrozumieć ważne sprawy i pomagają mi patrzeć na nią lepiej. Każdy dzień z rekolekcji był dla mnie niesamowity. Ludzie, których poznałam są cudowni.

Dziękuję Panu, za tych ludzi, za Twoje działania, za Twoją obecność.

Dziękuję!

 

Świadectwo wiary

Dziękuję Panu Bogu, że miałam okazję uczestniczyć w tym jakże pięknym wydarzeniu, jakim są rekolekcje. Poznałam wiele wspaniałych osób oraz przyjaciółkę. To idealne miejsce, aby pogłębić swoją wiarę i porozmawiać osobiście z Panem Bogiem. Poprzez kazania Ojca Mariusza ,,naładowałam swój akumulator’’. Bardzo spodobały mi się piosenki śpiewane na cześć Pana. Wszyscy są weseli, radośni, panuje dobry humor i atmosfera.

Bądź uwielbiony Jezu za ten wspaniale przeżyty czas!

Edyta.

 

Świadectwo wiary

Rekolekcje to dla mnie czas refleksji, przemyśleń odnośnie swojego ówczesnego życia. Sprawdzenie czy decyzje, które podejmuję na co dzień wnoszą coś do mojego życia czy tylko je komplikują.

Pobyt tutaj jest czasem niezwykłym. Sprawia wielką radość nie tylko mi lecz wszystkim tu obecnym dziewczętom. Moja dusza po kilku dniach tutaj zawsze nabiera blasku. Tak jakby ożywa w całości.

 

Świadectwo wiary

Podczas rekolekcji mogłam na nowo zbliżyć się do Jezusa. Oderwałam się od codzienności i napełniłam swoje serce łaskami od Pana Boga. Powierzyłam Mu wszystko co czeka mnie w nadchodzącym czasie, moją rodzinę i życie nienarodzonych dzieci, bo wiem, że każda modlitwa będzie wysłuchana. Czas rekolekcji to czas przypomnienia sobie, że Chrystus jest zawsze z nami w naszych duszach.

Dziękuję Siostrom!

Świadectwo wiary

Rekolekcje u Sióstr Duszy Chrystusowej albo inaczej- żywe spotkanie Z BOGIEM. Przybyłam tu już 3 raz, cały czas szukając. Szukając Boga, szukając zrozumienia, szukając sensu ludzkiego istnienia. I właśnie na tych rekolekcjach znalazłam WSZYSTKO CO CHCIAŁAM. Wystarczy spojrzeć w Oczy Jezusa Promieniującego i już wiem, że ,,Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia’’. Zastanawiam się DLACZEGO BÓG WZYWA MNIE DO SIEBIE? Dlaczego mam głosić Jego słowo? Żyć tak, by być przykładem dla innych ludzi? Odpowiedź znalazłam. Jr 1,5. ~ Dlaczego Ty? Żniwo wszak wielkie, a robotników wszak mało. Nauczyłam się co oznacza WSPÓLNOTA, jaką wielką siłę ma wspólna modlitw, jakie skrywane w sobie bogactwo może dać ci drugi człowiek. By bez względu na wszystko oddać życie Panu. Bo w XXI wieku coraz częściej chcemy posiadać niż darzyć. ,,Nie mówcie odwróceni tyłem: ja, mnie, mój, moje” Pomimo wielu przykrych sytuacji, mam więcej takich, w których dużo Mu zawdzięczam. Po rekolekcjach na pewno chcę się zatrzymać. Nie pędzić tak. I w każdej możliwej minucie życia myśleć i mieć świadomość, że ,,Mój Zbawiciel, On bardzo kocha mnie.’’… ,,On mi nowe życie dzisiaj, ofiarować chce’’…

Podsumuję to cytatem: ,,Bóg wyznaczył na świecie dla każdego z nas szlak, którym musimy podążać. Wystarczy tylko odczytać co zapisał dla Ciebie’’

Twoja czcicielka,

N.N