Otaczamy Cię modlitwą

Wprowadź intencję modlitewną

Twój email nie będzie opublikowany.

Post comment

2 969 komentarzy

 1. Prosze o modlitwe za nasza rodzine o pomoc zdrowie i opieke .O pomoc w szkole dla syna,aby zdal do nastepnej klasy i sobie poradzil.O szczesliwa podroz dla corki.O pomoc w pracy dla mnie i meza abym mowila plynnie.Aby minely bole glowy i inne problemy zdrowotne.

 2. Proszę o modlitwę w intencji uzyskania łaski przebaczenia krzywdzicielom, akceptacji życia, uwolnienia od lęku, o prawdziwy obraz Boga w moim sercu, dar wzajemnej miłości.

 3. Najswietsza Duszo Jesusa blagam Ciebie o pomoc, nie racz gardzic prosby mojej nawroc prosze mojego meza Stefana, ktory porzucil Sakramentalne nasze malzenstwo i zwiazal sie z inna kobieta i teraz chce zawierac slub cywilny znia. Duszo Jesusa prosze ocal nasz Sakrament Malzenstwa. W ufnosci blagam Ciebie i w nadzieji , ze prosba moja jest zgodna z Twoja wola.
  Duszo Jesusa otrzyj lzy moje. Zona Jolanta

 4. O wzrost wiary,nadziei i miłości dla syna Pawła w
  pokonywaniu uzależnienia,wytrwanie w terapii,oraz
  światła Ducha Św na każdy kolejny dzień zmagania
  się z chorobą.

 5. o cud uzdrowienia Mateusza łaskę przemiany serca Eweliny o łaskę przebaczenia i uzdrowienia zranionych uczuć i uratowanie małżeństwa

 6. o potrzebne łaski dla rodziny Lukas
  o szczęśliwe życie dla Marka
  o znalezienie pracy dla Martina
  o ukojenie w bólu po stracie bliskiej osoby dla Stanisława i Tomasza
  o radość życia wiecznego dla Beaty , Heleny, Zygmunta …

 7. Jezu Miłosierny błagam o łaskę nawrócenia męża , o wiarę i łaskę modlitwy i aby pogodził się z córka i matką i aby nasza córka powróciła do Boga

 8. Panie Jezu Ufam Tobie. Proszę Cię o wysłuchanie moich modlitw, próśb i błagań. Ty wiesz czego tak bardzo potrzebuje moja rodzina. Proszę Panie Jezu Ty się tym zajmij. Dziękuję z dotychczasową pomoc i zesłane łaski.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment