Otaczamy Cię modlitwą

Wprowadź intencję modlitewną

Twój email nie będzie opublikowany.

Post comment

3 589 komentarzy

 1. Błagam o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony Iwonki.Jej powrót do Boga. Uwolnienie jej z grzechu cudzołóstwa i uzdrowienie z depresji i innych chorób psychicznych i duchowych. Wycofanie pozwu rozwodowego. Powrót do męża i dzieci i pełne wypełnienie przysięgi małżeńskiej. Bóg zapłać. Szczęść Boże.

 2. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego.
  Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu.
  Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych.
  Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski.
  Bog zaplac. Sylwia

 3. O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i opiekę Maryji i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi,KS Kazimierza

 4. Matko Miłości Pełna proszę Cie o wstawiennictwo u Swego Syna Pana naszego Jezusa Chrystusa aby udzielił łaski naprawy relacji i odrodzenia w miłości Bożej wszystkim małżeństwom na naszej planecie. Tak niszczonym ostatnio przez złego. I blagam o nawrócenie żony z grzechu cudzołóstwa oraz powrót jej do córeczki i męża ale już odmienionej Twoją mocą Panie Jezu. Twoja wola niech się dzieje Panie Jezu. Ufam Tobie, wielbię Cię i wierzę Ci.

 5. Prosze o modlitwe w intencji syna chrzestnego Pawla z zona o Laske Cudu Bozego z Blogoslawienstwem poczecia dziecka. Bog zaplac za modlitwe.

 6. Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji ustania natrętnych, napastliwych myśli. O dar zapomnienia przykrych myśli i zdarzeń. Błagam…

 7. Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę za moje nienarodzone dziecko u ktorego jest diagnoza zespół downa i wada serca, aby Pan Bóg uzdrowił mojego
  syna Franciszka ze wszystkich chorób i aby urodził się zdrowy bez wad genetycznych.
  Bóg zapłać
  Anita

 8. Jezu błagam powstrzymaj i chroń nas od ducha kłamstwa i daj nam Ducha Sw. Ducha Prawdy nam,naszej ojczyźnie i całemu światu i uratuj nas i Kościół Święty proszę.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment